فروم سیستم های صوتی

جستجوي پيشرفته
امروز پنج شنبه Jul 31, 2014 8:57 am

همه زمانها با ساعت محلی UTC - 3:30 [ DST ] تنظیم شده اند

ارسال مبحث جديد پاسخ به مبحث  [ 2614 پست ]  برو به صفحه 1, 2, 3, 4, 5 ... 175  بعدي
نويسنده پيغام
 موضوع پست: مشاوره در مورد خرید آمپلی فایر مونو
پستارسال شده در: سه شنبه Sep 07, 2010 3:50 pm 
آفلاين
10 دسیبل!
نماد کاربر

تاريخ عضويت: سه شنبه Sep 07, 2010 9:19 am
پخش: 9887
سلام دوستان. این سوالی که اینجا می پرسم تو اون دو تا فروم دیگه مطرح کردم. بعضی دوستان لطف کردن یکم راهنمایی کردن ولی به یه نتیجه قطعی نرسیدم. دنبال یه آمپلی فایر مونو می گردم که حدود 1000 وات رو دو اهم بده. دمپینگ بالایی داشته باشه. باس بوست متغیر داشته باشه. سـاب ووفر سونیک فیل تر هم که البته. نظر خودم رو ساند استریم ref 1.1000. بعضی از دوستان از ساند سری D.tower پیشنهاد دادن. حال چه کنم؟ بودجه هم تا 400 راه داره. یه آمپلی فایر کیفیتی میخوام. یه سوال دیگه هم دارم. تا حالا کسی از سری رفرنس ساند آمپلی فایر مونو جایی مشاهده کرده؟

بالا
 مشخصات  

موضوع پست: Re: کمک در مورد خرید آمپلی فایر مونو
پستارسال شده در: سه شنبه Sep 07, 2010 6:54 pm 
آفلاين
روی خط 0 دسیبل!

تاريخ عضويت: سه شنبه Sep 07, 2010 5:55 pm
با عرض سلام خدمت شما
یکی از انتخابهای شما میتونه Earthquake PH2000 باشه .یه تحقیقاتی رو پارامتراش داشته باشین شاید بدردتون بخوره.
فقط مشکلش اینه که سابسونیک نداره.البته اگر هدیونیتتون دارای فیلـــتر کردن فرکانسهای سـاب ووفر به طور دقیق با شیب بالا باشه مشکلی ندارین.

بالا
 مشخصات  

پستارسال شده در: چهارشنبه Sep 08, 2010 1:06 am 
آفلاين
Sound Pro
نماد کاربر

تاريخ عضويت: دوشنبه Mar 15, 2010 4:22 pm
خودرو: _____
پخش: Blaupunkt mp57
آمپ اسپیکرها: Sony GTX 6040
اسپیکرهای جلو: Hertz Hsk165
اسپیکرهای عقب: MTX Thx653 + hertz twr
ساب ووفر: JVC 4300
آمپ ساب ووفر: Soundstream RUB2500
moongar نوشته است:
نظر خودم رو ساند استریم ref 1.1000.

سلام.
اگه سراغ دارید آمپلی فایر خیلی خوبیه. من آمپای 2 کانالشو اینجا دیده بودم ولی مونوش رو خیر.
ph2000 هم الان ارزون شده و قیمت مناسبی داره .

درباره کاربردهایتصوير در فروم ساندی!

بالا
 مشخصات  

پستارسال شده در: چهارشنبه Sep 08, 2010 5:14 am 
آفلاين
10 دسیبل!
نماد کاربر

دوستان از راهنماییتون متشکرم. مشخصات ph 2000 رو نگاه کردم. مشکل سابسونیک داره و به احتمال زیاد سـاب ووفر رو به رحمت ایزدی میفرسته(mtx 612-44). رو چند مدل Rockford Fosgate هم تحقیق کردم ولی این دوست گرام نیز هم سابسونیکش روی 28 هرتز ثابته هم باس بوستش روی 45 هرتز زمین گیر شده.(البته چند مدل داره که مشخصات خوبی دارن ولی به نسبت کارایی قیمتای نجومی دارن)هدیونیت 9887 آلپاینه. می شه فیلـــتر کرد ولی الان هم که با 24db فیلـــتر شده باز هم تو ولوم بالا مشخصه که سـاب ووفر داره صداهای عجیبی از خودش در میاره. آمپی می خوام که باس بوستش متغیر باشه یعنی فقط یک محدوده فرکانس (به طور مثال 45 هرتز) رو تقویت نکنه. سری رفرنس ساند به طور متغیر از 30 تا 80 این قابلیت رو داره. راستش دلم پیش همین ref 1.1000 گیر کرده. یعنی این آمپلی فایر تا حالا مشاهده نشده؟دوستان اگه کسی جایی سراغ داره یه کمکی برسونه

بالا
 مشخصات  

پستارسال شده در: چهارشنبه Sep 08, 2010 9:03 am 
آفلاين
Sound Hero
نماد کاربر

تاريخ عضويت: سه شنبه Aug 10, 2010 6:07 am
خودرو: خط 11
x11d هم خوبه ولی فکر کنم 800 وات بده.
راستی این سابی که دارین چطوره؟

بالا
 مشخصات  

پستارسال شده در: چهارشنبه Sep 08, 2010 9:42 am 
آفلاين
10 دسیبل!
نماد کاربر

متشکرم. کنوود x11d گزینه خوبیه، قیمتش تو چه رنجیه؟ مشخصاتش رو نگاه کردم. آمپلی فایر خوبی باید باشه فقط دمپینگش رو نتونستم پیدا کنم؟؟؟ چرا این کننود هیچ وقت دمپینگ آمپاش رو نمی زنه؟
سـاب ووفر 612-44 صدای خشکی داره. دقیق می کوبه(در حال حاضر با 8105 درایو شده) تو لوبیس زیادقدرت نداره. بیشتر تمایل به کوبش داره و در ترکیب با تیوترهای کامپوننتون صدای با کیفیتی بهتون می ده. اما وای به زمانی که هوس کنید باس بوست رو زیاد کنید. به قدری گیج میشه که به هیچ وجه نمیشه کنترلش کرد(این حالت هم توی باکس سیلد 42 لیتری و هم باکس پورتد 57 لیتری که دارم به وجود میاد.) نه از طریق تنظیمات اکولایزر و نه از طریق تایم الایمنت نمی تونم با آهنگ مچش کنم.

بالا
 مشخصات  

پستارسال شده در: پنج شنبه Sep 09, 2010 12:20 am 
آفلاين
Sound Pro
نماد کاربر

بنظر من برای سـاب ووفر شما 9105 کنوود هم کاملا کفایت میکنه. فقط یه مشکلی هست. ذاتا پیک فرکانسی آمپای مونوی کنوود روی 45 تا 50 هرتزه و توی کوبش هم قدرت بیشتری داره. و شما بهتره آمپی بگیری که توی لوبیس هم بتونه ضعف سـاب ووفر رو تا حدودی جبران کنه.. یه چیزی مثل ph2000. اگه درست در خاطرم مونده باشه ph2000 سابسونیک ثابت روی 40 هرتز داشت که برای سیستم شما کافیه.
بنر من اگه همون رو بگیرید و با مولتی متر به خوبی تنظیمش کنید ایده آل شماست این آمپلی فایر.
برای لوبیس خوب میشه مثلا pcx 1000 هم پیشنهاد کرد ولی دقت pcx چندان بالا نیست و راضیتون نمیکنه.
.
راستی در مورد بیس بوست: بهتره همیشه و در همه حال با هر سـاب ووفر و آمپی بیس بوست رو ببندید. بیس بوست بیشتر دشمن سـاب ووفر و کیفیته تا یه فاکتور مثبت. چون فقط دیستورت و کلیپینگ رو تا حد خیلی زیادی میبره بالا که ممکنه سـاب ووفر رو بسوزونه. هم کیفیت و دقت رو میاره پایین.
.
در مورد دمپینگ : در خرید آمپتون اصلا به این فاکتور توجه نکنید. اینجا بصورت ساده توضیح داده شده :
http://soundyshop.com/forum/viewtopic.php?f=2&t=22

بالا
 مشخصات  

پستارسال شده در: پنج شنبه Sep 09, 2010 5:13 am 
آفلاين
10 دسیبل!
نماد کاربر

با نظر شما کاملا موافقم. باس بوست قاتل سـاب ووفر و کیفیت آهنگ تو آهنگ های پاپ ،تکنو و ترنسه. اما اگر رپ گوش می کنید بهتره که از باس بوست استفاده کنید تا لرزش رو با تمام وجود حس کنید.البته شما تو این زمینه استادید.یه سوال اینجا پیش میاد. اگر در موقع خرید آمپلی فایر به دمپینگش توجه نکنیم پس چه فاکتورهایی نشون دهنده یک آمپلی فایر خوبه؟ THD؟ SNR؟ چون یه نفر مثل من نمی تونه صدای همه آمپلی فایر ها رو گوش کنه و بعد انتخاب کنه. حتما یه دلیلی داره که تولید کننده هایی مثل راکفورد، دی ال اس، ائودیسان، ساند و ... این فاکتورها رو در دفترچه قطعه ذکر می کنن. ph2000 آمپلی فایر خوبی به نظر می رسه. قیمتش در چه حدوده؟ با 9105 نمی تونم کنار بیام اون دقتی که من می خوام تو کارش نیست. ساند هم یا سری رفرنس یا هیچ! تو نت از این سری رفرنس اطلاعات زیادی در دسترس نیست. گویا ref1.1000 تازه تولید شده چون من تو کاتالوگ 2009 همچی مدلی ندیدم.

بالا
 مشخصات  

پستارسال شده در: پنج شنبه Sep 09, 2010 4:17 pm 
آفلاين
Sound Pro
نماد کاربر

تاريخ عضويت: يکشنبه Aug 08, 2010 3:41 pm
moongar نوشته است:
با نظر شما کاملا موافقم. باس بوست قاتل سـاب ووفر و کیفیت آهنگ تو آهنگ های پاپ ،تکنو و ترنسه. اما اگر رپ گوش می کنید بهتره که از باس بوست استفاده کنید تا لرزش رو با تمام وجود حس کنید.البته شما تو این زمینه استادید.یه سوال اینجا پیش میاد. اگر در موقع خرید آمپلی فایر به دمپینگش توجه نکنیم پس چه فاکتورهایی نشون دهنده یک آمپلی فایر خوبه؟ THD؟ SNR؟ چون یه نفر مثل من نمی تونه صدای همه آمپلی فایر ها رو گوش کنه و بعد انتخاب کنه. حتما یه دلیلی داره که تولید کننده هایی مثل راکفورد، دی ال اس، ائودیسان، ساند و ... این فاکتورها رو در دفترچه قطعه ذکر می کنن. ph2000 آمپلی فایر خوبی به نظر می رسه. قیمتش در چه حدوده؟ با 9105 نمی تونم کنار بیام اون دقتی که من می خوام تو کارش نیست. ساند هم یا سری رفرنس یا هیچ! تو نت از این سری رفرنس اطلاعات زیادی در دسترس نیست. گویا ref1.1000 تازه تولید شده چون من تو کاتالوگ 2009 همچی مدلی ندیدم.

ببین ph2000 آمپلی فایر کار درستی من باهاش حدود 1 ساعت موزیک گوش کردم فقط 1کم گرم شده بود به نظر من زیاد به این thd ... توجه نکن تاثیر دارن ولی با گوش نمیشه تشخیص داد خیلی به نظرم شنیدن صداست که میتونه کمکت بکنه چون اینا 100% دقیق نیستن ...این ارت کوئیک ها همشون دمپینگ بالایی دارن( 800) مخصوصا آمپاش بیشتر لوبیس میرن.شما هم که ویبره میخواید..

amirhossein برای این پست توسط این کاربر like شده: Fereydoon
بالا
 مشخصات  

پستارسال شده در: جمعه Sep 10, 2010 4:39 am 
آفلاين
10 دسیبل!
نماد کاربر

دوست عزیز متشکر از راهنماییتون . قیمت این آمپلی فایر رو می شه بفرمایید؟ من مشهدم و اینجا پیدا کردن یه آمپلی فایر مونو که به کارم بیاد یه مقدار مشکله. فکر گوش دادن به صدای آمپلی فایر های مختلف رو هم باید از سرم بیرون کنم.
گفتند یافت می نشود گشته ایم ما
گفت آن چه یافت می نشود آنم آرزوست

بالا
 مشخصات  

پستارسال شده در: جمعه Sep 10, 2010 5:43 am 
آفلاين
Sound Pro
نماد کاربر

تاريخ عضويت: يکشنبه Aug 08, 2010 3:41 pm
حول حوش 350 تا 400 تومن نمایندگی ارت تو شریعتی داره توی عباسی هم داره....

بالا
 مشخصات  

پستارسال شده در: جمعه Sep 10, 2010 6:18 am 
آفلاين
10 دسیبل!
نماد کاربر

متشکرم.

بالا
 مشخصات  

پستارسال شده در: جمعه Sep 10, 2010 9:09 am 
آفلاين
Sound Pro
نماد کاربر

moongar نوشته است:
گفتند یافت می نشود گشته ایم ما
گفت آن چه یافت می نشود آنم آرزوست

:31:
من و بهنام دنبال آمپای استت سام و سـاب ووفر اف آی بودیم.. حتی جواب ایمیلمون هم ندادن!
دیگه عادت کردیم اینجا فقط روی محصولات کنوود و پاینیر حساب باز کنیم.
.
راستی ارث ارزون نشده؟ من فکر کردم الان حدودای 300 باشه قیمت آمپش

بالا
 مشخصات  

پستارسال شده در: جمعه Sep 10, 2010 12:24 pm 
آفلاين
10 دسیبل!
نماد کاربر

بله متاسفانه وضعیت بحرانیست! شما واقعا رو قطعات نایابی دست گذاشتید. حتی DD خریدش از Fi راحت تره. قیمت این آمپلی فایر رو تو مشهد ندارم. باید برم یه سر از بازار بزنم. اگر طبق گفته امیرحسین خان حدود 400 باشه اینجا 430-440 قیمت داره.

بالا
 مشخصات  

پستارسال شده در: جمعه Sep 10, 2010 2:46 pm 
آفلاين
50 دسیبل!
نماد کاربر

تاريخ عضويت: پنج شنبه Sep 09, 2010 4:47 am
خودرو: E2_LP
پخش: 9886
آمپ اسپیکرها: HRU.4
اسپیکرهای جلو: SPX_177R
اسپیکرهای عقب: SPX_177R
ساب ووفر: SWX-12
آمپ ساب ووفر: VRX 2.400
دو سه هفته پيش زنگ زدم به فروشگاه صدا ( جناب مقدم ) ph5000 حدودا 470 , ph10000 580 قيمت دادند. 2000 رو فراموش كردم بپرسم اما بيشتر از 300 باشه (و البته PH2000W/D1.1 كه روي 1 اهم هم استيبل باشه ) به نسبت قيمت اينها به نظرم ارزش خريد نداره.

خود نمايندگي هم تموم كرده بود كلا همه ي ارث هاش رو و گفت برج 7 احتمالا ميارن دوباره.

بالا
 مشخصات  

نمايش پست ها از پيشين:  مرتب سازي بر اساس  
ارسال مبحث جديد پاسخ به مبحث  [ 2614 پست ]  برو به صفحه 1, 2, 3, 4, 5 ... 175  بعدي

همه زمانها با ساعت محلی UTC - 3:30 [ DST ] تنظیم شده اند

چه کسي حاضر است ؟

کاربران حاضر در اين انجمن: farzad_ و 3 مهمان

شما نمي توانيد مبحث جديدي در اين انجمن ايجاد کنيد
شما نمي توانيد به مباحث در اين انجمن پاسخ دهيد
شما نمي توانيد پست هاي خود را در اين انجمن ويرايش کنيد
شما نمي توانيد پست هاي خود را در اين انجمن حذف کنيد

جستجو براي:
پرش به: