فروم سیستم های صوتی

جستجوي پيشرفته
امروز پنج شنبه Apr 24, 2014 12:09 pm

همه زمانها با ساعت محلی UTC - 3:30 [ DST ] تنظیم شده اند

ارسال مبحث جديد پاسخ به مبحث  [ 76 پست ]  برو به صفحه 1, 2, 3, 4, 5, 6  بعدي
نويسنده پيغام
 موضوع پست: مشاوره خرید آمپلی فایر 4 کانال و باند
پستارسال شده در: جمعه Sep 24, 2010 5:52 pm 
آفلاين
70 دسیبل!
نماد کاربر

تاريخ عضويت: پنج شنبه Sep 23, 2010 9:01 pm
خودرو: Renault Logan
پخش: Kenwood X7009U
الان تو فکر خرید یه آمپلی 4 کانال خوب و قوی هستم که بگیرم این باندها رو باهاش درایو کنم و بعد هم کامپوننت بندازم واسه درهای جلو.
آقا مثلا آمپلی 4 کانال کنوود M845 هست به قیمت 120 تومن که رو هر کانال 60 وات میده . در حالی که 718 80 وات RMS هست این بعنی این آمپلی نمیتونه قدرت کامل باند رو بکشه بیرون ؟؟ آمپلی هست که رو هر کانال 80 وات بده یا مثلا 2 کانالش 80 وات باشه و 2 کانالش 60 وات؟؟

نظرتون در مورد صدای 718 EX و 6975 چیه؟؟ یکی به من گفت که 6975 به دلیل سوپر تیوتری که داره بلندی صداش خیلی بیشتر از 718 هست . به نظرتون درست میگفت؟؟ ببخشین که از این سوالهای ابتدایی ار استادی مثل شما میپرسم.

اگه برای باندهای روی تاقچه کیک پنل بزارم صدا بهتر نمیشه؟؟ یا اگه یه تکه عایق که برای پوشوندن کپسول CNG توی 405 استفاده میشه استفاده کنم وضعیت بهتر نمیشه؟؟

بالا
 مشخصات  

موضوع پست: Re: مشاوره خرید آمپلی فایر 4 کانال و باند
پستارسال شده در: جمعه Sep 24, 2010 9:25 pm 
آفلاين
Sound Pro
نماد کاربر

تاريخ عضويت: دوشنبه Mar 15, 2010 4:22 pm
خودرو: _____
پخش: Blaupunkt mp57
آمپ اسپیکرها: Sony GTX 6040
اسپیکرهای جلو: Hertz Hsk165
اسپیکرهای عقب: MTX Thx653 + hertz twr
ساب ووفر: JVC 4300
آمپ ساب ووفر: Soundstream RUB2500
Altima نوشته است:
الان تو فکر خرید یه آمپلی 4 کانال خوب و قوی هستم که بگیرم این باندها رو باهاش درایو کنم و بعد هم کامپوننت بندازم واسه درهای جلو.
آقا مثلا آمپلی 4 کانال کنوود M845 هست به قیمت 120 تومن که رو هر کانال 60 وات میده . در حالی که 718 80 وات RMS هست این بعنی این آمپلی نمیتونه قدرت کامل باند رو بکشه بیرون ؟؟ آمپلی هست که رو هر کانال 80 وات بده یا مثلا 2 کانالش 80 وات باشه و 2 کانالش 60 وات؟؟

نظرتون در مورد صدای 718 EX و 6975 چیه؟؟ یکی به من گفت که 6975 به دلیل سوپر تیوتری که داره بلندی صداش خیلی بیشتر از 718 هست . به نظرتون درست میگفت؟؟ ببخشین که از این سوالهای ابتدایی ار استادی مثل شما میپرسم.

اگه برای باندهای روی تاقچه کیک پنل بزارم صدا بهتر نمیشه؟؟ یا اگه یه تکه عایق که برای پوشوندن کپسول CNG توی 405 استفاده میشه استفاده کنم وضعیت بهتر نمیشه؟؟

درسته. امپی مثل 845 نمیتونه 718 رو کامل درایو کنه ولی خوب معمولا بخاطر کاهش هزینه ها از این اختلاف صرف نظر میشه و 718 توی خیلی از سیستما با 845 یا برادر دوقلوش 8401 راه اندازی میشه. صداش هم بد نمیشه البته. ولی اگه میخواید سیستم دارای یه آمپلی فایر خوب باشه و حالا حالا ها و با باندای بعدی هم نصبش کنید باید بودجه رو به حدود 200 تومن افزایش بدید. توی این رده آمپای مثل 540.4 ساند و x41 و 7541 اینفینیتی حضور دارن.
.
آمپایی داریم به این صورت که 2 کانال قویتر داشته باشن ولی معمولا این آمپا جزو آمپای گرون قیمت و های اند هستن و تولید کنندگان معمولی مثل کنوود کمتر سراغ اینجور آمپا رفتن.
.
نه بلندی صدای 6975 از 718 بیشتر نیست چون سوپر توییتر نمیتونه حجم صدای زیادی تولید کنه. فقط فرکانسای خیلی بالا رو خوب تولید میکنه که معمولا باعث گوش خراش شدن صدا میشه!
من نظر شخصیم اینه 718 از 6975 بهتره و البته 6975 اصلا اصلا با این قیمتا خریدش عقلانی نیست. با پول باند نسبتا بی کیفیتی مثل 6975 میشه کامپوننت و کواکسیالای خیلی خوبی خرید. حالا اینو بودجه و سلیقه شما تعیین میکنه که چی بخرید..

درباره کاربردهایتصوير در فروم ساندی!

بالا
 مشخصات  

پستارسال شده در: جمعه Sep 24, 2010 10:14 pm 
آفلاين
70 دسیبل!
نماد کاربر

Dixel نوشته است:
Altima نوشته است:

درسته. امپی مثل 845 نمیتونه 718 رو کامل درایو کنه ولی خوب معمولا بخاطر کاهش هزینه ها از این اختلاف صرف نظر میشه و 718 توی خیلی از سیستما با 845 یا برادر دوقلوش 8401 راه اندازی میشه. صداش هم بد نمیشه البته. ولی اگه میخواید سیستم دارای یه آمپلی فایر خوب باشه و حالا حالا ها و با باندای بعدی هم نصبش کنید باید بودجه رو به حدود 200 تومن افزایش بدید. توی این رده آمپای مثل 540.4 ساند و x41 و 7541 اینفینیتی حضور دارن.
.
آمپایی داریم به این صورت که 2 کانال قویتر داشته باشن ولی معمولا این آمپا جزو آمپای گرون قیمت و های اند هستن و تولید کنندگان معمولی مثل کنوود کمتر سراغ اینجور آمپا رفتن.
.
نه بلندی صدای 6975 از 718 بیشتر نیست چون سوپر توییتر نمیتونه حجم صدای زیادی تولید کنه. فقط فرکانسای خیلی بالا رو خوب تولید میکنه که معمولا باعث گوش خراش شدن صدا میشه!
من نظر شخصیم اینه 718 از 6975 بهتره و البته 6975 اصلا اصلا با این قیمتا خریدش عقلانی نیست. با پول باند نسبتا بی کیفیتی مثل 6975 میشه کامپوننت و کواکسیالای خیلی خوبی خرید. حالا اینو بودجه و سلیقه شما تعیین میکنه که چی بخرید..

سلام

یه دنیا ممنون از جوابهای فوق العاده مفیدتون :31: . آقا این 3 مدل آمپلی که گفتین مشخصات کامل و عکسشون جایی نیست که ببینم؟؟

کیک پنل برای باندهام رو چه جوری میتونم درست کنم؟؟

بالا
 مشخصات  

پستارسال شده در: شنبه Sep 25, 2010 9:43 pm 
آفلاين
Sound Pro
نماد کاربر

ایکس 41 مشخصاتش توی ایترنت به درستی اعلام نشد.. شاید چون محصول آسیایی کنوود بوده.
ولی 4 تا 100 وات در 4 اهم و 4 تا 150 وات در 2 اهم میده اهرا.
.
infinity 7541 :
http://www.infinitysystems.com/car/prod ... Region=USA

540.4pcx soundstream

www.soundstream.com/manuals/AMP/PCX%20Full%20Range.pdf

راستی مورد دوم و سوم ظاهرا الان بین 180 تا 150 هستن

بالا
 مشخصات  

پستارسال شده در: يکشنبه Sep 26, 2010 11:47 am 
آفلاين
70 دسیبل!
نماد کاربر

Dixel نوشته است:
ایکس 41 مشخصاتش توی ایترنت به درستی اعلام نشد.. شاید چون محصول آسیایی کنوود بوده.
ولی 4 تا 100 وات در 4 اهم و 4 تا 150 وات در 2 اهم میده اهرا.
.
infinity 7541 :
http://www.infinitysystems.com/car/prod ... Region=USA

540.4pcx soundstream

http://www.soundstream.com/manuals/AMP/ ... 0Range.pdf

راستی مورد دوم و سوم ظاهرا الان بین 180 تا 150 هستن

سلام

این آمپلی فایر اینفنیتی خروجی خوبی داره به نسبت قیمتش حتما میگیرم البته اگه گیر بیاد . فقط آقا تو مشخصات اینها همش زده مثلا رو 4 اهم 100 وات میده یا رو 2 اهم 164 وات میده در حالی که باندهای 718 ای ایکس 3 اهمی هستن !!! یعنی نمیشه تنظیم کرد واسه 2 کانال عقب 3 اهمی بده ؟؟

بعد اینکه این آمپلی اینفنیتی رو هر کانال 111 وات میده در حالی که 718 ای ایکس 80 وات قدرت داره . باندها اگه به 111 وات وصل بشن نمیسوزن؟؟
واسه آخرین سوال حالت BRIDGE یعنی چه؟؟ ببخشید که زیادی سوال میکنم راستش از آمپلی و تنظیماتش سر در نمیارم زیاد.

بالا
 مشخصات  

پستارسال شده در: يکشنبه Sep 26, 2010 6:05 pm 
آفلاين
Sound Pro
نماد کاربر

نقل قول:
فقط آقا تو مشخصات اینها همش زده مثلا رو 4 اهم 100 وات میده یا رو 2 اهم 164 وات میده در حالی که باندهای 718 ای ایکس 3 اهمی هستن !!! یعنی نمیشه تنظیم کرد واسه 2 کانال عقب 3 اهمی بده ؟؟

اون آمپا 3 اهم هم ساپورت میکنن. وقتی یه آمپلی فایر رو میزنن مثلا از 2 اهم اینقدر میده یعنی شما میتونید این آمپلی فایر رو از حداقل 2 اهم ببندید به بالا.. رنج اسپیکرا هم تقریبا تماما بین 8 تا 2 اهمه که این آمپا ساپورتشون میکنن.

بالا
 مشخصات  

پستارسال شده در: يکشنبه Sep 26, 2010 8:26 pm 
آفلاين
70 دسیبل!
نماد کاربر

Dixel نوشته است:
نقل قول:
فقط آقا تو مشخصات اینها همش زده مثلا رو 4 اهم 100 وات میده یا رو 2 اهم 164 وات میده در حالی که باندهای 718 ای ایکس 3 اهمی هستن !!! یعنی نمیشه تنظیم کرد واسه 2 کانال عقب 3 اهمی بده ؟؟

اون آمپا 3 اهم هم ساپورت میکنن. وقتی یه آمپلی فایر رو میزنن مثلا از 2 اهم اینقدر میده یعنی شما میتونید این آمپلی فایر رو از حداقل 2 اهم ببندید به بالا.. رنج اسپیکرا هم تقریبا تماما بین 8 تا 2 اهمه که این آمپا ساپورتشون میکنن.

سلام

آقا وحید بازم تشکر از اینکه جوابهای مفید و آموزنده ای رو میدید :31: . فقط آقا یه سوال دیگه واسم پیش اومده اونم در مورد پخشها هست .

اینه که تقریبا رو همه پخشها نوشته 4*50 Watt !!! این یعنی آمپلی فایر خود پخش 4 کانال هست و رو هر کانال 50 وات RMS میده؟؟!!!! به نظر خودم که نه !

ولی پس این چیه نوشته؟؟ قدرت واقعی پخش رو هر کانال چند وات RMS میده؟؟

بالا
 مشخصات  

پستارسال شده در: يکشنبه Sep 26, 2010 8:34 pm 
آفلاين
Sound Pro
نماد کاربر

خواهش میکنم دوست عزیز.. شرمنده نکنید.. راستی اسمتون رو نگفتید آخر!
. راستی راجع به کیک پنل پرسیده بودید. بنظر من بانداتون در شرایط عادی به کیک پنل احتیاجی ندارن. اگه اینفینیتی رو گرفتید هم باید آمپو تنظیم کنید تا وات بیش از حد به باند نده و باندو نسوزونه چون همونطور که خودتون گفتید ممکنه باند بسوزه.
.
بریج تعریف سادش اینه که از 2 تا خروجی یه آمپلی فایر یه خروجی با قدرت 2 برابر میگیرید.. مثلا از یه آمپلی فایر 2 کانال یه کانال خروجی 4 اهم میگیرید که قدرتش برابره با مجموع توان کانالای اون آمپلی فایر در 2 اهم . با اینکار بین کانالا به اصطلاح پل زدید.(همون بریج). به قول معروف کانالا 2 تا یکی میشن توی توان خروجی. معمولا هم ترتیب بریج به این صورته که از مثبت کانال اول و منفی کانال دوم خروجی میگیرید.
نقل قول:
تقریبا رو همه پخشها نوشته 4*50 Watt !!! این یعنی آمپلی فایر خود پخش 4 کانال هست و رو هر کانال 50 وات RMS میده؟؟!!!! به نظر خودم که نه !

ولی پس این چیه نوشته؟؟ قدرت واقعی پخش رو هر کانال چند وات RMS میده؟؟

درسته. قدرت واقعی خروجی پخشا 50 وات نیست. در حقیقت چیزی حدود 16 تا 19 وات خروجی میدن پخشا.. اون واتی که مینویسن وات مکسه و بیشتر تبلیغاتیه تا واقعی.

بالا
 مشخصات  

پستارسال شده در: يکشنبه Sep 26, 2010 8:58 pm 
آفلاين
70 دسیبل!
نماد کاربر

Dixel نوشته است:
خواهش میکنم دوست عزیز.. شرمنده نکنید.. راستی اسمتون رو نگفتید آخر!
. راستی راجع به کیک پنل پرسیده بودید. بنظر من بانداتون در شرایط عادی به کیک پنل احتیاجی ندارن. اگه اینفینیتی رو گرفتید هم باید آمپو تنظیم کنید تا وات بیش از حد به باند نده و باندو نسوزونه چون همونطور که خودتون گفتید ممکنه باند بسوزه.
.
بریج تعریف سادش اینه که از 2 تا خروجی یه آمپلی فایر یه خروجی با قدرت 2 برابر میگیرید.. مثلا از یه آمپلی فایر 2 کانال یه کانال خروجی 4 اهم میگیرید که قدرتش برابره با مجموع توان کانالای اون آمپلی فایر در 2 اهم . با اینکار بین کانالا به اصطلاح پل زدید.(همون بریج). به قول معروف کانالا 2 تا یکی میشن توی توان خروجی. معمولا هم ترتیب بریج به این صورته که از مثبت کانال اول و منفی کانال دوم خروجی میگیرید.

درسته. قدرت واقعی خروجی پخشا 50 وات نیست. در حقیقت چیزی حدود 16 تا 19 وات خروجی میدن پخشا.. اون واتی که مینویسن وات مکسه و بیشتر تبلیغاتیه تا واقعی.

به به چه زود جواب دادین بازم دمتون گرم :11: .

کوچیک شما خلیل هستم شما رو از تو فروم TT میشناسم که بچه ها میگفتن صبر کنید تا شما بیایین در مورد باکس و ... نظر بدین :31: . کارتون حرف نداره .

این آمپلی فایر اینفنیتی از نظر خروجی خیلی خوبه فقط نمیدونم جنسش خوبه یا نه ؟؟ ساخت کجا هست الان؟؟ مشکل داغ کردن و پروتکت و ... رو ندارن ؟؟ یه آمپی میخوام که به قول معروف مال باشه و سالیان سال واسم بکوب کار کنه :15: .

آخرین مطلبم رو بگم و فرار کنم تا شاکی نشدید از بس پست دادم :25: .

آقا ما روز اولی که پخش ( 5250 ) و باند (718 ای ایکس) گرفتیم از تیزی صدای 718 شاکی بودیم ( البته اون روز هیچی از تنظیمات پخش سر در نمی آوردم)
تا اینکه اومدم تو TT مشکل رو گفتم که با کمک دوستان تا خدودی به نتظیمات پخش وارد شدم تا اون 5 باند اکولایزر رو به ترتیب از چپ به راست این رو زدم:
(-3 -2 0 +1 +3 ) که یه صدای تقریبا کیفیتی رو از باند گرفته بودم که همونطور که قبلا هم گفته بودم اصلا بلندی صدا نداشتم و به این تنظمیات هم زیاد ور نمیرفتم که بدونم چی به چیه , تا اینکه دیدم نه واسه باندی مثل 718 که رقیب سر سخت 6975 هست خیلی ضایع هست که تا این حد صداش کم باش (بدون آمپلی ) حتی خیلی از دوستام هم گفته بودن که چرا صدای باندهات در نمیاد ؟! منم میگفتم نمیدونم والا :128: . تا اینکه امروز رفتم با اکولازرها بازی کردم و رو حالت Custom به غیر از اکولایزر وسط که رو 0 بود 4 تای دیگه رو تا آخر باز کردم که دیدم واقعا صدای باندها به نسبت قبل چند برابر شد :2: .
ولی صدا با وجود اینکه بیس هم تا آخر باز بود بیسی نداشتم و صدای تیزی میداد موقع ولوم دادن . وقتی اون اکولایزر آخر که مربوط به صدای زیر هست رو کم میکنم هیچ باز از بلندی صدا کم میشه .
حالا من موندم پس چه جوری از این باندها ولوم بگیرم که صدای هم خوب باشه؟؟ البته میگفتن 718 EX تیزی صداش به نسبت 718 معمولی کمتر شده ولی من که چیزی نمیبینم و واقعا وقتی صدای زیر تا آخر باز باشه دیگه باند اصلا بیس نمیتونه بزنه . یعنی تا این حد تیوترهاش تیز هستن؟؟

بقیه باندها مثل 6975 و ... چه جورین پس؟؟ به نظرتون این باند رو ردش کنم بره یه باند دیگه پیدا میشه که صداش اصلا تیز نباشه؟؟ ببخشید که زیادی حرف زدم .

بالا
 مشخصات  

پستارسال شده در: يکشنبه Sep 26, 2010 9:12 pm 
آفلاين
Sound Pro
نماد کاربر

بنظر من که آمپلی فایر خوبیه و کیفیت ساخت خوبی هم داره. البته شنیدم تقلبی هم داره و باید یه مقدار حواستون باشه. آرمین از همین آمپلی فایر داره و میتونه به خوبی کمکتون کنه.
در رابطه به صدای باندتون 2 تا نکته هست.
یکی اینکه کلا اکثر باندا بدون آمپلی فایر توی بیس بخصوص ضعف دارن و نمیتونن بیس خوب بزنن. اگه شما توی اکولایزر بیس رو زیاد کنید اونوقت اکثر خروجی پخش صرف بیس میشه و اونوقت یا مید و های ضعیفن یا دیستورت خیلی زیاده. ماشینم که کلا طوریه که بیس باندا توش کمتر از پراید و 206 اه. این مشکل با اضافه شدن آمپلی فایر تقریبا حلمیشه.
نکته ی بعد اینه که اصلا ممکنه با این تعاریف از صدای 718 خوشتون نمیاد و کیفیت و صداش راضیتون نمیکنه.. در این صورت بهتره فکر یه باند دیگه باشید. اما قبلش حتما همین باندا رو با آمپلی فایر تست کنید و اگه راضیتون نکرد عوض کنید تا بیخودی ضرر نکنین.

بالا
 مشخصات  

پستارسال شده در: يکشنبه Sep 26, 2010 9:22 pm 
آفلاين
70 دسیبل!
نماد کاربر

Dixel نوشته است:
بنظر من که آمپلی فایر خوبیه و کیفیت ساخت خوبی هم داره. البته شنیدم تقلبی هم داره و باید یه مقدار حواستون باشه. آرمین از همین آمپلی فایر داره و میتونه به خوبی کمکتون کنه.
در رابطه به صدای باندتون 2 تا نکته هست.
یکی اینکه کلا اکثر باندا بدون آمپلی فایر توی بیس بخصوص ضعف دارن و نمیتونن بیس خوب بزنن. اگه شما توی اکولایزر بیس رو زیاد کنید اونوقت اکثر خروجی پخش صرف بیس میشه و اونوقت یا مید و های ضعیفن یا دیستورت خیلی زیاده. ماشینم که کلا طوریه که بیس باندا توش کمتر از پراید و 206 اه. این مشکل با اضافه شدن آمپلی فایر تقریبا حلمیشه.
نکته ی بعد اینه که اصلا ممکنه با این تعاریف از صدای 718 خوشتون نمیاد و کیفیت و صداش راضیتون نمیکنه.. در این صورت بهتره فکر یه باند دیگه باشید. اما قبلش حتما همین باندا رو با آمپلی فایر تست کنید و اگه راضیتون نکرد عوض کنید تا بیخودی ضرر نکنین.

این باندهای 718 اون قسمت مربوط به صدای زیرش باید همیشه توی - (منفی) باشه تا صدای تیزی نداشته باشه و کیفیت رو خراب نکنه . در حالی که بچه های TT میگن اگه آمپلی فایر هم بندازی اون مشکل تیزی صدا اصلا حل نمیشه . و اگه اون اکولایزر هم پایین باشه دیگه باز صدای باند در نمیاد و فقط یه صدای بم و گرفته ای تحویلمون میده :26: . فکر کنم با آمپلی و بدون آمپلی زیاد فرقی نکنه . نمیدونم چرا همه پیشنهاد میکنن که 718 بگیرین باند خیلی خوبیه به نسبت قیمتش!!! فقط این 718 صداش اینجوریه ؟؟

بالا
 مشخصات  

پستارسال شده در: دوشنبه Sep 27, 2010 5:52 pm 
آفلاين
130 دسیل!

تاريخ عضويت: سه شنبه Aug 17, 2010 6:54 pm
قدیما(نزدیک 5 سال پیش)رو ماشینمون یه جفت 718 داشتم
انقدر خوش صدا بود که حد نداشت!صدای خیلی یکدستی داشت!پخشم سونی بود
بیس خیلی خوبیم داشت!بعضی ها که صداشو میشنیدن فکر میکردم یه بچه سابی هم تو صندوقه :1:
واقعا نمیدونم چرا الان 718 ها انقدر بد شدن!!!البته من صداشو جدیدن نشنیدم ولی مثه اینکه کلا تعریفی نداره
در مورد آمپلی فایر اینفینیتی هم تقلبی داره اصلم داره
من که راضیم ازش توان خروجیش زیاده
حتی انقدری هست توانش که بشه با دو تا کانالش یه صدای خوب مثلا از یه سابی مثه 3012 گرفت

بالا
 مشخصات  

پستارسال شده در: دوشنبه Sep 27, 2010 8:07 pm 
آفلاين
Sound Pro
نماد کاربر

Altima نوشته است:
این باندهای 718 اون قسمت مربوط به صدای زیرش باید همیشه توی - (منفی) باشه تا صدای تیزی نداشته باشه و کیفیت رو خراب نکنه . در حالی که بچه های TT میگن اگه آمپلی فایر هم بندازی اون مشکل تیزی صدا اصلا حل نمیشه . و اگه اون اکولایزر هم پایین باشه دیگه باز صدای باند در نمیاد و فقط یه صدای بم و گرفته ای تحویلمون میده :26: . فکر کنم با آمپلی و بدون آمپلی زیاد فرقی نکنه . نمیدونم چرا همه پیشنهاد میکنن که 718 بگیرین باند خیلی خوبیه به نسبت قیمتش!!! فقط این 718 صداش اینجوریه ؟؟

خلیل جان نه با آمپلی فایر صداش خیلی بهتر میشه و احتمال داره صداش راضیتون کنه چون میتونید تعادل بهتری بین بیس و مید و تریبل برقرار کنید. اگه هم راضی نشدید میتونید بانداتون رو عوض کنید.. در کل اول بهتره آمپلی فایر رو بگیرید و بعد تصمیم بگیرید در مورد باندتون.

بالا
 مشخصات  

پستارسال شده در: يکشنبه Oct 03, 2010 9:35 am 
آفلاين
5 دسیبل!

تاريخ عضويت: يکشنبه Oct 03, 2010 9:18 am
خودرو: PEUGEOT 405
پخش: pioneer 7150
آمپ اسپیکرها: JVC KS AX6604
اسپیکرهای جلو: search
اسپیکرهای عقب: D6902R
ساب ووفر: T5-15
آمپ ساب ووفر: search
با سلام به اساتید محترم
من یه جفت limited 595 دارم و میخواستم بدونم با چه آمپی میتونم صدای کامل ازش بگیرم.
ترجیحآ آمپلی فایر زیاد گرون نشه

بالا
 مشخصات  

پستارسال شده در: سه شنبه Oct 05, 2010 9:02 am 
آفلاين
Sound Pro
نماد کاربر

سلام.
حداکثر بودجتون چقدره؟
یکی از روش هایی که خودم در مورد لیمیتد امتحان کردم و جالب شد این بود که یه 4 کانال 845 کنوود رو بریج کردم و دادم به ووفرا که به هر ووفر بیش از 150 وات میداد حدودا.. یه 5203 هم که سر راهش یه فیلـــتر hpf بود دادم به توییترا . البته از توییتر ارث کوایک استفاده کردیم جای توییتر فابریک چون صداش خیلی خیلی بهتر از توییتر لیمیتد بود..
قیمت آمپا جمعا شد 175 تومن.
توییتر هم فکر کنم 55 خریدیم.
....
راستی لطفا دوستانی که میتونن به سایر دوستان در مورد سوالاتشون کمک کنن لطف کنن و جواب بدن تا با یه مشارکت جمعی تاپیکا رو پیش ببریم. همیشه گروه بهتر از یه نفر می تونه کارا رو پیش ببره. ممنون.

بالا
 مشخصات  

نمايش پست ها از پيشين:  مرتب سازي بر اساس  
ارسال مبحث جديد پاسخ به مبحث  [ 76 پست ]  برو به صفحه 1, 2, 3, 4, 5, 6  بعدي

همه زمانها با ساعت محلی UTC - 3:30 [ DST ] تنظیم شده اند

چه کسي حاضر است ؟

کاربران حاضر در اين انجمن: Google [Bot] و 2 مهمان

شما نمي توانيد مبحث جديدي در اين انجمن ايجاد کنيد
شما نمي توانيد به مباحث در اين انجمن پاسخ دهيد
شما نمي توانيد پست هاي خود را در اين انجمن ويرايش کنيد
شما نمي توانيد پست هاي خود را در اين انجمن حذف کنيد